Pro rodiče

Organizace posledních dnů školního roku:

pátek 22. 6. - POSLEDNÍ ZVONĚNÍ - po 4. vyučovací hodině se učí dle rozvrhu

Pondělí 25. 6.  - odpadá odpolední vyučování

úterý 26.6. - odevzdání učebnic, třídnické hodiny- výuka končí ve 12.30

středa 27.6. - Memoriál V. Poroda - výuka končí po skončení akce (cca ve 13.15)

čtvrtek 28.6. - cvičení v přírodě (9. A obstará odvoz sběrového papíru a o dalším programu demokraticky rozhodne na místě) - konec vyučování 12.30

pátek 29.6. - sraz v 7. 45 na náměstí Míru, společný odchod na slavnostní předání závěrečných vysvědčení do obřadní síně MěÚ.Aktuality:

  • Vyúčtování exkurze do Terezína bylo provedeno a je zapsáno v žákovských knížkách. Všichni žáci převzali přeplatek 121 Kč, což strdili svým podpisem.  

  • Slavnostní předání závěrečného vysvědčení proběhne na MÚ Týn nad Vltavou 29. 6. 2018 v 8.00 hod. Po skončení se žáci přesouvají do školy, aby se rozloučili s vyučujícími.
Dlouhodobě platné informace:

 

Milí rodiče,

vygenerovala jsem pro Vás PIN kódy, pomocí kterých si můžete vytvořit svůj vlastní rodičovský přístup k dmsoftware žákovské knížce. Postup je stejný jako u dětí. Pokud budete mít o kódy zájem, kontaktujte mě e-mailem a já Vám je obratem zašlu. V této žákovské knížce můžete sledovat prospěch, zasílat zprávy apod. Do systému jsou již zapojeni vyučující ČJ, AJ,D, M,F,Z, Vo, NJ, Ikt a Př.

Svů PIN uplatníte na stránkách dmsoftware.cz - https://aplikace.dmsoftware.cz/RegistraceUziv/App/KRU001_PodminkyUzivani.aspx


Srdečně zdraví

Jana Suchanová

 

 

Sdělení: